Eksperte: Transporta nozares kurjerpasta kompānijas šogad piedāvā nepamatoti zemas cenas(0)

Rīga, 24.nov., NOZARE.LV. Šogad novērojams, ka transporta nozares kurjerpasta kompānijas piedāvā nepamatoti zemas cenas, tādējādi cenšoties strauji palielināt tirgus daļu vai paaugstināt apgrozījumu uz zemas cenas rēķina, SIA "Firmas.lv" un biznesa portāla "Nozare.lv" izdotajā "Latvijas biznesa gada pārskatā 2012" secina "DHL Express" pārstāve Ilze Vītoliņa.
"Uzskatu, ka patlaban "cenu kari" starptautiskā kurjerpasta nozarē Latvijā ir vēl izteiktāki nekā 2009.gadā," secina uzņēmēja.
Viņa gan norāda, ka šī tendence ir kampaņveidīga, jo ilgtermiņā klientiem svarīgs ir serviss un pakalpojuma kvalitāte.
"DHL Express" neatbalstot šādas darbības, kas kropļo tirgu, un vienlaicīgi norāda uz šīs kompānijas nespēju izmantot profesionalitāti klientu piesaistē.
"Latvijas Biznesa gada pārskatā" iekļautas veiksmīgāko uzņēmēju un nozaru ekspertu atziņas un prognozes, kā arī padziļināts biznesa vides apskats un detalizēti nozaru uzņēmumu saraksti apgrozījuma secībā - "Top 10" uzņēmumi 17 industrijās, "Top 25-50" uzņēmumi 63 virsnozarēs un visi uzņēmumi 472 nozarēs.
Grāmatas tirāža ir 20 000 eksemplāru, tā tiek izplatīta bez maksas vidējo un lielo uzņēmumu vadītājiem, nozaru līderiem, nozaru asociācijām, valsts iestādēm un citiem. Grāmatā iekļautie nozaru uzņēmumu topi ir pieejami elektroniski "Firmas.lv" un LETA biznesa portāla "Nozare.lv" klientiem.
Ingūna Vitenburga, Nozare.lv