Šonedēļ prezentēs "Latvijas Biznesa gada pārskatu"(0)

Rīga, 17.nov., NOZARE.LV. 21.novembrī, ar valsts amatpersonu un uzņēmēju diskusiju tiks prezentēts izdevums "Latvijas Biznesa gada pārskats 2012", informē gada pārskata izdevējs SIA "Firmas.lv".
Pasākumu rīkos "Firmas.lv" sadarbībā ar biznesa portālu "Nozare.lv". Tajā finanšu ministrs Andris Vilks (V) un Ekonomikas ministrijas valsts sekretārs Juris Pūce stāstīs par darbaspēka problēmas risināšanu valsts mērogā un uzņēmumiem pieejamo finansējumu no valsts budžeta un Eiropas Savienības struktūrfondu līdzekļiem no 2014. līdz 2021.gadam.
Diskusijas laikā "Firmas.lv" valdes priekšsēdētājs Juris Rožkalns iepazīstinās ar secinājumiem par Latvijas biznesa vides norisēm no tikko iznākušā "Latvijas biznesa gada pārskatā 2012" iekļautās informācijas, bet uzņēmuma "Lido" īpašnieks Gunārs Ķirsons dalīsies pieredzē par darbaspēka trūkuma problēmas risināšanu savā uzņēmumā.
Pasākums notiks plkst.11 restorāna "Čārlstons" telpās, Blaumaņa ielā 38/40, Rīgā.
Jaunais izdevums "Latvijas biznesa gada pārskats 2012" ir unikāls izdevums drukātā un interneta versijā, kurā apkopoti 20 000 Latvijas uzņēmumu finanšu rezultātu un datu par gandrīz 500 nozarēm, vērtēta situācija un prognozētas attīstības tendences Latvijas tautsaimniecībā. Kopumā šie uzņēmumi veido 95% no visu Latvijas uzņēmumu apgrozījuma un nodarbina 65% no ekonomiski aktīvajiem sabiedrības locekļiem.
"Latvijas Biznesa gada pārskatā" iekļautas veiksmīgāko uzņēmēju un nozaru ekspertu atziņas un prognozes, kā arī padziļināts biznesa vides apskats un detalizēti nozaru uzņēmumu saraksti apgrozījuma secībā - top 10 uzņēmumi 17 industrijās, top 25-50 uzņēmumi 63 virsnozarēs un visi uzņēmumi 472 nozarēs.
Grāmatas tirāža ir 20 000 eksemplāru, tā tiks izplatīta bez maksas vidējo un lielo uzņēmumu vadītājiem, nozaru līderiem, nozaru asociācijām, valsts iestādēm un citiem. Grāmatā iekļautie nozaru uzņēmumu topi būs pieejami elektroniski "firmas.lv" un aģentūras LETA biznesa portāla "Nozare.lv" klientiem.
Raivis Spalvēns, Nozare.lv